Relacje zdjęciowe » 2012

22 września - Impreza w Kłobucku
22 września - Impreza w Kłobucku

Przedstawiamy relację zdjęciową z naszego udziału w imprezie w Kłobucku, w sobotę 22 września. Ci, którzy myślą, że inscenizacja dotyczyła walk o Kłobuck 1 września, mogą poczuć się zawiedzeni. Tematem inscenizacji były fikcyjne wydarzenia, które nigdy nie miały i nie mogły mieć miejsca ani w Kłobucku ani w jego rejonie. Szkoda. Sama impreza przebiegała sprawnie, choć niestety przy słabej frekwencji publiczności. Natomiast ci którzy przyszli, mogli posłuchać m.in. o tym jak bardzo polska armia w 1939 roku była słaba itd. itp. Były to dla nas - uczestników inscenizacji - żenujące chwile.

 

Cieszy nas zatem postawa niektórych mieszkańców Kłobucka, którzy już po inscenizacji, sami zwracali uwagę na to, że prowadzący mówił rzeczy (choć niektórzy myśleli początkowo, że my jesteśmy za to odpowiedzialni), które nie mają nic współnego z rzeczywistością.

 

Wniosek jest taki, że organizator powinien zadbać o wszystko, zarówno o sprawną organizację, ale też o rzetelną oprawę merytoryczną. Tutaj tego zabrakło, czego nie omieszkała zauważyć publiczność.


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0