Projekty » Projekt "Wzgórze 296,6"

Opis i cele projektu "Wzgórze 296,6"...

więcej

Główne założenia i etapy projektu "Wzgórze 296,6"...

więcej

Rys historyczny walk o wzgórze 296,6 w dniu 2 września 1939 roku...

więcej
Wspomóż Nas!

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o wsparcie naszego projektu, który w założeniu i w praktyce będzie przynosił korzyści przede wszystkim naszemu społeczeństwu. Jesteśmy Stowarzyszeniem wpisanym w Krajowy Rejestr Sądowy, regularnie wywiązującym się z obowiązku sporządzania sprawozdań finansowych oraz sprawozdań z działalności statutowej. Gwarantujemy, że wszelkie fundusze przekazane na projekt „Wzgórze 296,6” zostaną wykorzystane zgodnie z przeznaczeniem. W pierwszej kolejności zamierzamy przeznaczyć je na renowację schronów oraz adaptację ich otoczenia, a następnie na odtworzenie ich wyposażenia w postaci stołów, skrzyń czy repliki gazowej ciężkiego karabinu maszynowego wz. 30. Zakupy związane z projektem, a zrealizowane z kwot przekazanych nam przez darczyńców, będą systematycznie prezentowane na naszej stronie wraz z odpowiednią adnotacją.


Wspierającym nas osobom, a zwłaszcza firmom i instytucjom, ze swej strony oprócz szczerej wdzięczności, możemy zaoferować miejsce reklamowe na naszej stronie, banerze, ulotkach i innych materiałach promocyjnych, jako partnera projektu.

 

Osoby, firmy i instytucje pragnące wesprzeć projekt „Wzgórze 296,6” finansowo prosimy o dokonywanie wpłat na konto:

 

Stowarzyszenie Historyczne Reduta Częstochowa
Bank BGŻ 78 2030 0045 1110 0000 0212 8530

 

z dopiskiem: „Wzgórze 296,6”


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0